вівторок, 30 липня 2013 р.

Напередодні початку навчального року...

Шановні колеги та партнери, щиро вітаємо Вас із розпалом літніх відпусток. Бажаємо Вам цікавих подорожей, зустрічей, яскравих вражень. Хочеться, щоб Ви надихнулися сонячною енергією, а свіже гірське повітря наповнило Вас здоров'ям та цікавими творчими ідеями. Тож насолоджуйтеся літніми чудовими днями!!!
А ми хочемо поділитися своїми враженнями від методичної роботи на блозі. Робота надзвичайно корисна та цікава, у нас з'явилася унікальна можливість продемонструвати свою діяльність та поділитися з численною аудиторією однодумців, вдячних та розуміючих друзів. Спочатку було складно зорієнтуватися з технічними аспектами роботи в блозі (ми навіть не уявляли, як він буде виглядати), але "апетит приходить під час їжі"... Розпочавши роботу, зрозуміли, що ми стаємо "блогозалежними")))) Відтепер ми маємо змогу надсилати не лише рефлексивні матеріали, але й свої презентації, відеофайли, малюнки, схеми тощо.
Дякуємо за ентузіазм, співпрацю, творчий запал!!!
Ми й надалі працюватимемо для Вас і разом з Вами!!!

6 коментарів:

 1. Так, дійсно, робота цікава! У Вас досить інформаційний блог!Вітаю Вас з початком діяльності !!!

  ВідповістиВидалити
 2. Спасибо, Віта, у Вас також дуже гарний блог!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Шановні колеги!
  Ми раді, що Ви разом з нами є учасниками нового проекту. Бажаємо успіхів у організації клубу підприємництва, велику кількість зацікавлених та творчого натхнення у пошуках реалізації задуманого.
  Уперед до перемоги!
  З повагою Тамара та Ірина.
  ДПТНЗ «ДЦППРКТС»

  ВідповістиВидалити
 4. Дякуємо!!! Натхнення та удачі вам і вашим учасникам ШКП у подальшій реалізації проекту.

  ВідповістиВидалити
 5. Нарешті і я,тендітна Світлана Вікторівна, завітала на Ваш блог, мої жовтоводські опікуни Олено і Ірино! Приємно вражена, дуже сподобалася інформація і оформлення. Молодці, спасибі за Ваші враження. Це дуже цінно!!! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
 6. Нарешті Ви завітали на наш блог)))Дуже дякую за всі гарні слова, які прозвучали на нашу адресу!!!

  ВідповістиВидалити