неділя, 29 вересня 2013 р.

"Час обирає нас" - чергове засідання "БізнесОК" із нашою вельмишановною Кушніковою С.В.

25 вересня 2013 р. до ліцею завітала наша координатор - Світлана Вікторівна. Засідання клубу "БізнесОк" було надзвичайно енергійним, жвавим, цікавим. Бізнес-тренінг із метафоричною назвою "Час обирає нас" також відвідали завідувач методичним кабінетом відділу освіти виконкому Жовтоводської міської ради Світлана Станіславівна Канівець, викладач економічних дисциплін Євген Миколайович Глазирін, заступник директора з науково-методичної Катерина Іванівна Петренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Миколаївна Хапугіна. Тренерами були ми - пр. психолог Олена Миколаївна Сушко та вчитель економіки Ірина Вікторівна Присяжна. Наші почесні гості разом із всіма учасниками приймали активну участь у тренінгу. 
Невимушений кадр. Об'єднані в групи, учасники обговорюють свою бізнес-ідею. 
На фото Олена Миколаївна Хапугіна, Євген Миколайович Глазирін, Більченко Марк, Городецька Лєра, Охріменко Юля, і, здається, Бречко Сусанна.
Ірина Вікторівнв інструктує учасників.
Катерина Іванівна в оточенні молодих підприємців.

Цікава вправа - знайомство "Я знаю те, чого не знають інші"
Писаревська Мирослава - наш креативний лідер пропонує свої нові ідеї.

Виступи учнів із домашнім завданням. Об'єднані у групи, вони на своїх міні-блогах (посилання на цьому блозі є) висвітлюють актуальні теми з економіки, психології підприємництва.
Пушкаренко Катерина, Бречко Сусанна та Зимогляд Анна розповідають про секрети успішного менеджера та майстерності переконувати, відстоювати свою точку зору.
Безверха Марія, Городецька Валерія та Свистун Анастасія говорять про секрети успіху різних всесвітньо відомих підприємців. Зараз мова йде про Білла Гейтса, Дейла Карнегі та Стіва Джобса.
Янчук Іван, Іванов Євген, Більченко Марк, Чумак Тимофій розповідають про найцікавіші бізнес-ідеї, які виникли у найвідоміших на цей час людей та збагатили їх.
Охріменко Юля, Зубрицька Анастасія, Піддубна Кристина, Онищенко Анастасія ведуть рубрику "Економічний словник". Онищенко Настя виступила зі своєю презентацією "Ведучі фінансисти України" (завантажено в "Навчальних матеріалах").
Василенко Валера та Іванов Олександр говрять про рекламу, зокрема рекламу нашого блога (про всі секрети блогівського піару на міні-блозі хлопців).

Атаманенко Євген та П'ята Денис зі своєю доповіддю.
Євген Миколайович Глазирін - викладач економічних дисциплін надав бізнес-консультацію учасникам ШКП "БізнесОК". Тема актуальна - "Start up" (презентація в "Навчальних матеріалах").

Вправа "Всі ми, або Закінчи речення".
Світлана Вікторівна і ми)))))
Вище описане засідання клубу "БізнесОК" мало свою особливість, оскільки участь у ньому взяли  почесні гості. Учасники бізнес-тренінгу спілкувалися, обговорювали актуальні питання та останні новини світової економіки та бізнесу. Невимушений формат засідання забезпечив усім чудовий настрій. Наша координатор Світлана Вікторівна надзвичайно сподобалася юним підприємцям та колегам. Ніхто не міг не помітити її життєвого оптимізму та харизми. Ви надихаєте нас! А отриманий досвід від проведення перших чотирьох засідань допоможе нам належно підготуватися до слідуючого, яке відбудеться в наступну п'ятницю.


"Наполегливість і творчість - у майбутнє наш квиток. Ми - команда "БізнесОК"


10 коментарів:

 1. Мені дуже сподобалося!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Ви так блискуче виглядаєте в костюмах та краватках!)
  Продовжуйте в тому ж дусі!Ви молодці!)

  ВідповістиВидалити
 3. Це було дуже цікаве та повчальне засідання))

  ВідповістиВидалити
 4. Шановні колеги! Дуже цікаво, актуально, інформаційно! Молодці! Так тримати!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Вітаннячка з Кривого Рогу! Наш координатор встигає скрізь! А як я рада за вас колеги! Виходить чудово! Наснаги та побільше вільного часу!

  ВідповістиВидалити
 6. Проведення тренінгу дуже відповідальний крок і Ви його зробили впевнено! Молодці! Так тримати!

  ВідповістиВидалити
 7. Всім дякуємо за позитивні оцінки нашої діяльності!!!

  ВідповістиВидалити