неділя, 10 листопада 2013 р.

"Бізнес-план. Маркетинг. SMART- техніка постановки цілей. Психологічне тестування "

08.11. 2013 р. відбулося засідання клубу. Тематика актуальна та прогресивна: бізнес-планування, маркетинг, smart-технології.

Вчитель економіки Ірина Вікторівна ознайомила членів клубу з поняттям "Бізнес- план", а також звернула увагу на загальну структуру бізнес-плану та основні розділи, де описано "Як правильно писати та складати бізнес - план".
Глазирін Євген Миколайович, наш консультант, виступив з презентацією про планування маркетингової діяльності підприємництва на основі методології SMART. Особливий акцент експерт зробив на медіа-плануванні в сучасних Інтернет-ресурсах.
Учасники засідання об'єдналися в групи для того щоб виконати цікаву вправу "Формування цілі підприємства на принципах SMART"
Кожна група озвучила місію та відповідну ціль своїх уявних підприємств. 
Іван Янчук, ініціативний хлопець, оповідає про віртуальне підприємство, сформоване на технології SMART, яке приненесе їм чималий прибуток))
Учні пройшли психологічне тестування. Конструктивний малюнок людини з геометричних фігур (автор цієї методики — американський графолог Енн Махоні). Ми малювали фігурку людини, складену з 10 елементів, серед яких можуть бути трикутники, квардрати, кола. 


БізнесОКовці  були задоволені одержаними результатами.
 Типи характерів членів клубу визначилися таким чином: "Керівників" - 14.3%,
"Відповідальних виконавців" - 35.7%, "Тривожних" - 7.1%, "Вчених" - 14.3%, "Інтуїтивних" - 14.3%, "Винахідників " - 14.3%. Тлумачення та характеристику типів можна знайти на сторінці нашого блогу "Навчальні матеріали".
                                      
Психолог, інтерпретуючи результати, підкреслила, що дані характеристики - це не вирок, а додатковий привід для розмірковувань, чим краще людина розуміє себе - тим правильніші рішення вона приймає. Це чинне як для професійного самовизначення, так і для адаптації молодої людини у світі бізнесу.
 "Ваше благополуччя залежить від ваших власних рішень"
   Д. Рокфеллер


3 коментарі:

  1. Було дуже цікаво пройти тестування та дізнатися свій тип, також багато нового я почула про маркетинг, складання бізнес-плану, велике спасибі за чудово проведений час!

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже цікаве засідання! Я дізналася багато нового)

    ВідповістиВидалити