понеділок, 8 лютого 2021 р.

Техніка "Генератор нової поведінки", яку важко переоцінити

Вітаю, ВАС, дорогі бізнесОКовці, а також прихильники діяльності ШКП "БізнесОк", випускники клубу та Жовтоводського ліцею, керівники клубу, експерти, координатори та нові друзі!

Діяльність клубу шкільного підприємництва відновлюється, програма діяльності прописана, тому пропоную ознайомитися з новою  (а як  ми знаємо, все  нове - це добре позабуте старе!:) психологічною технікою "Генератор нової поведінки".

Цей метод може використовуватися стосовно будь-якого типу поведінки, який би вам дуже хотілося змінити, або для створення певного нового стилю поведінки в спорті, веденні блогу, в навчанні, в будь-якій сфері, де ви певною мірою невпевнено себе почуваєте.

✋Перш за все з'ясуйте, що саме в своїй поведінці ви би хотіли змінити або який новий стиль поведінки ви би хотіли здобути.

✌ Опишіть його для себе, уявіть себе, що як ви маєте для себе виглядати, що ви маєте почути, відчути.

👌А зараз уявіть самого себе, здійснюючого цей новий стиль поведінки в конкретній ситуації. Намагайтеся зазначати все, що ви за цих обставин бачите, чуєте, відчуваєте, а також пам'ятайте про відповідну реакцію людей, задіяних в це "кіно". Можливо вони в захваті від вас, хтось зазрить, хтось вами пишається, хтось бере з вас приклад.
  💜Якщо у вас не вийшло достатньо яскраво уявити свій новий образ та модель поведінки, поверніться до цих моментів та намагайтеся виправити їх у свідомості. Досягніть того стану, який би вас повністю задовільнив.
  💛Ось перед вами картина, яка вам дуже подобається, уявіть, що ви зливаєтеся зі своїм образом на  зображенні в свідомості, який чинить та діє так, що ця поведінка дає гарний результат для вас, для оточення. 
  Знову намагайтеся зазначати все, що ви за цих обставин бачите, чуєте, відчуваєте, а також пам'ятайте про відповідну реакцію людей, задіяних в це "кіно". Можливо вони в захваті від вас, хтось зазрить, але більшість вами пишається, хтось бере з вас приклад.
   💗Ви знову можете повернутися до додавання пазлів, що не вистачають, якщо у вас не вийшло достатньо яскраво уявити свій новий образ та модель поведінки, зверніться до цих моментів та намагайтеся виправити їх у свідомості. Досягніть того стану, який би вас повністю задовільнив.

  👼Коли ви будете повністю задоволені сконструйованим вами уявленням, поміркуйте про те, що могло стати сигналом - зовнішнім або внутрішнім, зоровим, слуховим, кінестетичним, - що дало б підказку, що настав час цей новий тип поведінки спробувати на практиці та втілити в життя. Це може бути знак, символ, слово, почуте в натовпі, по радіо, випадкова зустріч, інсайт.

  💞 А тепер! Барабанний дріб! Зробіть це все насправді. Умовний сигнал отриманий, ви спробували цю техніку! У вас вийшло! Все що ми можемо уявити, все можемо і здійснити! Такий психологічний закон. Час змін настав.

  Зверніть увагу на відчуття задоволення, це неперевершено)

  P.s. Виявляється, що багато людей, які досягли в житті значних успіхів, використовували щось подібне за вище описаною схемою, що визначала їх особистісне самовдосконалення.

   Ваш практичний психолог, тренер проекту, Олена Сушко

  Немає коментарів:

  Дописати коментар