пʼятниця, 6 листопада 2015 р.

Канікули в ліцеї, але клуб збирається

Експорт України - де ми перші і чим нам це допоможе

29 жовтня 2015 року на черговому засідання клубу зібралися учні 10 та 11 класів. В цей час наші 9-класники активно готувалися до ДНЯ ЛІЦЕЇСТА. Тому щиро вітаємо наших колег - учнів 9 класів зі святом! Нових досягнень Вам усім і виконання найзаповітніших мрій!

А чергове засідання було проведено за класичною схемою: психологічна вправа + економічний блок + тренінгові елементи + чай + рефлексія.Євген Миколайович навів чудову статистику: рейтингові місця України на світовому ринку
Кава-брейк дає змогу насолодитися спілкуванням та зігрітися)
Окремо хочеться привітати лідера нашого клубу - Безверху Машу з тим, що вона першою з усіх членів клубу закінчила навчання за програмою "Економіка для всіх" курсу лекцій від проекту Prometeus. Маша успішно пройшла навчання, засвоїла матеріал курсу, виконала всі тести, склала іспит і отримала сертифікат.

Запрошуємо усіх приєднуватись до навчання на сайті проекту Prometeus, де можна отримати ґрунтовну підготовку з економіки, підприємництва, маркетингу, психології і багатьох інших напрямків і це абсолютно безкоштовно.Немає коментарів:

Дописати коментар