неділя, 12 березня 2017 р.

Бізнес-гра Cashflow на засіданнях БізнесОК


Протягом лютого і першої половини березня клубівці за ініціативи свого лідера Салистого Андрія набували навичок фінансової грамотності через гру Cashflow.
Це гра, в якій можна робити все, що відбувається і в реальному житті: можна купувати і продавати автомобілі, землю, володіти особняками, яхтами, літаками і навіть цілими островами, прокручувати неймовірні афери з нерухомістю, будувати заводи і мережі ресторанів, водити друзів в кафе за свій рахунок і виплачувати кредит за розбитий «Мерседес», одружуватися і розлучатися, народжувати дітей, втрачати бізнес через чергову інфляцію. Це гарна можливість розширити своє бізнес- та фінансове мислення, навчитись правильно розпоряджатися власним та сімейним бюджетом.


Андрій, як завжди, все тримає під контролем


Клубівці спостерігають за діями команд-суперників


З першого разу нікому не вдалося вийти з малого кола гри. Але клубівці не здавалися, і ось нарешті команді Ані та Насті вдалося це зробити. Варто сказати, що дівчата грали вперше і одразу такий успіх!


Дівчата радіють своїм першим успіхам

Приклад дівчат надихнув всіх учасників клубу. Наступні ігри проходили жваво та напружено. Кожна команда прагнула до перемоги. Але пощастило не всім. Двоє гравців вийшли з малого кола, але переможець тільки один - команда Михайла та Юлі. Їм першими вдалося досягти своєї ігрової мрії.


Наші переможці


Отже, під час гри ми вчилися діяти, аналізувати, ризикувати, заробляти, втрачати  і робити висновки. Наступний крок - навчитися планувати свій бюджет, контролювати витрати і цілеспрямовано йти до фінансового успіху. Чим і займемося на наступних засіданнях клубу. Але до гри Cashflow ми обов'язково повернемося.

2 коментарі:

  1. Сумую за вами, за цікавими засіданнями та новими ідеями)

    ВідповістиВидалити
  2. Олена Миколаївна, ви не уявляете собі як ми сумуємо))) Чекаємо на Вас!

    ВідповістиВидалити