вівторок, 5 вересня 2017 р.

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 вересня перед дітьми знову гостинно відчинилися двері ліцею. Почався новий навчальний рік.  Для когось він буде першим, для когось - черговим, а для наших клубівців-одинадцятикласників  - останнім. Для них в цей день починанається дорога в майбутнє. Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. 


Тим паче ліцейський клуб "БізнесОК" вже має привід для гордості у цьому році. В травні 8 учнів-випускників ліцею  отримали сертифікати міжнародного зразка про успішне завершення навчання в ШКП "БізнесОК" в рамках Проекту "Шкільна академія підприємництва 2" на базі ліцею природничо-наукового навчання м. Жовтих Вод. Вони успішно склали ЗНО та вступили до омріяних ВНЗ. Приємно зазначити, що двоє клубівців обрали професії у сфері економіки. Це лідер нашого клубу Салистий Андрій та Марухненко Марія. Як відомо, наші учні мають різносторонні інтереси, і серед випускників є майбутні біологи Кубарєва Катерина і Оліфер Богдана, харчовий технолог Акімова Таісія, металург Басов Михайло, фахівець в галузі телекомунікацій і радіотехніки Пирожок Владислав, інженер Багдасарян Давид. Ми переконані, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. 

3 коментарі:

 1. Шановні клубівці, вітаю Вас з такою вдачею! У.Черчель сказав: "Вже сьогодні роби те, про що інші будуть думати завтра...". Успіхів і перемог у досягненні поставленої цілі. З повагою, Світлана Вікторівна Кушнікова, обласний координатор проекту "ШАП"

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо, наша координатор та Муза, випускники ліцею та "БізнесОку"справжні "досягатори", ми дуже раді бути в "ШАП".

   Видалити
 2. На жаль, я не змогла особисто привітати випускників, для них вже наближається відповідальна подія, яка буде тривати декілька тижнів, - зимова сессія, причому перша) Бажаю сили та яскравих наукових інсайтів на іспитах, заліках.

  ВідповістиВидалити